Historia – MMR Group

Historia MMR Group

Początki obecnej MMR Group sięgają 1991 roku, kiedy to w Hamburgu otrzymaliśmy przedstawicielstwo handlowe koncernu gumowego PHOENIX AG, od roku 2004 CONTINENTAL AG, na rynek polski.

Jest to czas pierwszych reform w Polsce, która zaczęła robić pierwsze kroki w kierunku rozwoju i modernizacji gospodarki i przemysłu. Dla nas pierwsze wyzwanie, aby zaprezentować i obronić wysoką jakość, długą żywotność i techniczne walory eksploatacyjne produktów gumowych i metalowo-gumowych PHOENIX w projektach inwestycyjnych.

1F4A3347

Na początku był produkt... Produkt, którego najwyższy standard i technologia były dla nas bodźcem do skomponowania kompleksowej oferty systemu i budowania wiedzy eksperckiej.

Pierwsze sukcesy były przełomowe w kształtowaniu kierunku naszej działalności, filozofii oraz wizji przyszłości.
Z biegiem czasu reprezentowane przez nas produkty i systemy koncernu CONTINENTAL AG zaczęły stanowić wprawdzie integralną bazę naszej oferty dla przemysłu, jednakże sukcesywnie wzbogacaną o nowe, kompatybilne produkty, systemy i usługi. Dostarczanie rozwiązań, które stanowią połączenie jakości, funkcjonalności, żywotności, bezpieczeństwa i komfortu stało się celem każdego naszego działania.

Na przestrzeni 30 lat przeobraziliśmy się z firmy handlowej w niezależnego oferenta kompleksowych i kompatybilnych produktów, usług, systemów i własnych marek. Wyszliśmy z roli dystrybutora, aby stać się ekspertem, doradzać, wyznaczać nowe drogi.

Poznajmy się bliżej

Zapraszamy
do kontaktu

Siedziba

ul. Hutnicza 25 DE, 81-061 Gdynia, Polska

biuro@mmrgroup.pl

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi