Continental przejmuje Trelleborg Printing Solutions - MMR Group
Continental przejmuje Trelleborg Printing Solutions

Continental przejmuje Trelleborg Printing Solutions

MMR Group PrintSolutions (MMR Group Polska Sp. z o.o.) od początku swojej działalności, czyli niemal od 30 lat, oferuje kompleksowe rozwiązania poligraficzne niemieckiego producenta Continental, dostarczając wysokojakościowe obciągi drukarskie PHOENIX Xtra Blanket oraz wybrane produkty Conti-Air do arkuszowego i rolowego druku offsetowego, a także formy i tuleje fleksograficzne do bezpośredniego grawerowania Conti Laserline.

 

Poprzez zakup Trelleborg Printing Solutions, Continental manifestuje swój potencjał i plany w dalszy rozwój branży poligraficznej. Koncern wiąże przyszłość swoich pionierskich rozwiązań nie tylko z tradycyjnym sektorem transportu i mobilności, lecz również zwiększa rolę portfolio w zakresie nowoczesnych technologii druku.

 

Obciąg offsetowy produkcji Continental obchodzi w tym roku swoją 110-tą rocznicę. To bogate doświadczenie owocuje w wysublimowane produkty state-of-the-art, które w połączeniu z nowymi technologiami Trelleborg Printing Solutions z pewnością otworzą perspektywę kolejnych rozwiązań dla poligrafii.

 

 

Kontakt:

Joanna Kosterska, Manager / Advertisement and Public Relations Coordinator

joanna.kosterska@mmrgroup.pl, +48 605 231 307

zobacz pdf
Zobacz wszystkie wpisy

Zapraszamy
do kontaktu

Siedziba

ul. Hutnicza 25 DE, 81-061 Gdynia, Polska

biuro@mmrgroup.pl

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi