Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje - MMR Group
loader icon
Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje

Międzynarodowe Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje

W dniach 15-18.05.2024 MMR Group TrasComfort na czele z Mariuszem Zarembą (Deputy Sales Director MMR Group TransComfort, Railway Vehicles OE Infrastructure) wzięło udział w Międzynarodowym Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje, Krakowie, w siedzibie Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.
Z przyjemnością informujemy, że MMR Group TransComfort na czele z Mariuszem Zarembą (Deputy Sales Director MMR Group TransComfort, Railway Vehicles OE Infrastructure) wzięło udział w Międzynarodowym Sympozjum Wibracji wywoływanych Działalnością Ludzką i Oddziaływań Sejsmicznych na Konstrukcje, która miała miejsce w dniach 15-18.05.2024 w Krakowie, w siedzibie Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.
Prezentację dotyczącą drgań powodowanych przez ruch torowy od ich źródła oraz ochrony przed nimi poprowadził Matthias Klug z SEALABLE Solutions GmbH, wieloletni partner biznesowy MMR Group TransComfort.
Dziękujemy Politechnice Krakowskiej, Katedrze Mechaniki Konstrukcji i Materiałów Wydziału Inżynierii Lądowej, a szczególnie Izabeli Drygala za zainteresowanie naszym udziałem w sympozjum i mamy nadzieję, że nasza prezentacja przyczyniła się do owocnych dyskusji na temat wibracji i ich wpływu na konstrukcje.
MMR Group TransComfort z wielką przyjemnością przyczynia się do edukowania młodego pokolenia i zaszczepiania pasji w zgłębianiu wiedzy o infrastrukturze.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia!
gallery-item
Zobacz wszystkie wpisy

Zapraszamy
do kontaktu

Siedziba

ul. Hutnicza 25 DE, 81-061 Gdynia, Polska

biuro@mmrgroup.pl

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi