MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM 2024 - MMR Group
loader icon
MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM 2024

MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM 2024

23-24 maja 2024 MMR Group TransComfort miał przyjemność po raz kolejny uczestniczyć w obradach Komisji Torowej w Warszawie, na którą zjawił się liczną reprezentacją. Tematyka prezentacji, którą przyjemność wygłosić miał mgr. inż. Mariusz Zaremba, świetnie wpisała się w obszar jakiemu poświęcona była tegoroczna Komisja – Torowiska Zielone – ich utrzymanie, projektowanie i eksploatacja. Wzbudziła niemałe poruszenie i zmobilizowała uczestników do żywej dyskusji.

W drugim dniu Konferencji odbyła się wycieczka techniczna po trasie ul. Gagarina (gdzie można zobaczyć nasze realizacje – system RCS i przytwierdzenie W-Tram do torowiska zielonego z szyną 49E1) oraz ul. Kasprzaka (system RCS i przytwierdzenie W-Tram do torowiska zielonego z szyną 49E1 i z szyną 60R2 oraz system RCS z przytwierdzeniami Phoenix zalewane masą MMR MONO-MASS THICK).

MMR MONO-MASS jest przeznaczony do stosowania jako część systemu przytwierdzenia szyn (część systemu RCS), zarówno podczas wykonywania nowej, jak i remontu już istniejącej konstrukcji torowiska. Produkt posiada bardzo dobre właściwości wypełniające przestrzeń podszynową i przyszynową, nie wpływa negatywnie na podlewkę (np. na jej konsystencję czy rozpływ), jest samoniwelujący i mrozoodporny. MMR MONO-MASS otrzymał już Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.

Serdecznie dziękujemy organizatorom IGKM oraz Tramwajom Warszawskim za świetnie przygotowaną oprawę merytoryczną.

 

 

Kontakt:

Maria Krzykowska, Marketing and Public Relations

+48 605 048 013

maria.krzykowska@mmrgroup.pl

www.tc.mmrgroup.pl

gallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-itemgallery-item
Zobacz wszystkie wpisy

Zapraszamy
do kontaktu

Siedziba

ul. Hutnicza 25 DE, 81-061 Gdynia, Polska

biuro@mmrgroup.pl

    Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi